Darmowa dostawa od 750 zł
100 dni na bezpłatny zwrot

Poznaj naszych HardGuides!

Profesjonalne porady pasjonatów dla pasjonatów...

Zindywidualizowana obsługa i polecanie najlepszego sprzętu na wyprawy

HardGuides to eksperci aktywności outdoorowych, pasjonaci sprzętu i zespół obsługi klienta Hardloop. Niezależnie od tego, czy szukasz kurtki idealnej na wędrówkę, butów wspinaczkowych dla początkujących, najlepszego plecaka na bieg górski, kijków do nordic walking dobranych do wzrostu, plecaka z airbag na zjazdy freeride czy chcesz po prostu wprowadzić zmianę do bieżącego zamówienia, możesz zwrócić się o pomoc do HardGuide.

Spersonalizowane porady dotyczące produktów

W Hardloop konsultujesz się zawsze z tym samym, znanym sobie ekspertem. Kiedy kontaktujesz się z HardGuide, masz do czynienia z pasjonatem aktywności outdoorowych, który w praktyce i na własnej skórze sprawdza produkty, o których mówi.

Poznaj wybór HardGuides!

Sprzedajemy tysiące produktów technicznych najlepszych marek na rynku. Lecz tylko najlepsze z nich są wybrane przez HardGuides. Jeśli chcesz zobaczyć produkty przetestowane w terenie i wyselekcjonowane przez naszych HardGuides, przejdź do kategorii HardGuide.

Sélection HardGuides

Nasi klienci o naszych HardGuides

«Bardzo przydatne rady. Szybka obsługa i dobry kontakt. Dziękuję całej ekipie”. »

Jean-Marie

«„Polecam firmę ze względu na poważne podejście i jakość artykułów. W razie wątpliwości przy wyborze produktu zawsze otrzymałam dobre rady. Zawsze szybka dostawa na czas. Same plusy!”.»

Elisabeth

«„Wszystko przebiegło rewelacyjnie. Dziękuję za wszystkie wskazówki, które okazały się bardzo cenne. Zaproponowane namioty i sprzęty były idealne”.»

Samuel

«„Miałem konkretne wymagania. Skontaktowałem się e-mailowo, żeby uzyskać informacje przed złożeniem zamówienia. Tom odpowiedział prosto, szybko i w punkt! Złożyłem zamówienie zgodnie ze swoimi oczekiwaniami”.»

Etienne

Poznaj naszych HardGuides!

Tom

Dzieciństwo spędziłem po części w Prowansji, gdzie jeździłem na rowerze po górach, a po części w Normandii, gdzie przez lata uprawiałem windsurfing. W 2019 przeniosłem się na wyspę Réunion, gdzie zapałałem miłością do biegów przełajowych i aktywności outdoorowych w każdej formie. Moją pasją jest sprzęt i relacje z klientem, dlatego napędza mnie zarówno przygotowanie wyprawy z kolegami, jak i dobór produktów dla klientów!

Guillaume

Pochodzę z okolic Lyonu. Wyrosłem w środowisku miłośników dwóch kółek. Stąd moja fascynacja MTB, a później zawody w kolarstwie szosowym. Sporty outdoorowe tak mnie wciągnęły, że zdecydowałem się przeprowadzić do Górnej Sabaudii, aby realizować swoje pasje, czyli rower i trail, w najpiękniejszym otoczeniu. Moją największą satysfakcją i dumą jest możliwość dzielenia się swoją fascynacją sportem. Z przyjemnością pomogę Ci dobrać sprzęt na następną wyprawę!

Blandine

Pochodzę z Górnej Sabaudii, więc od dziecka jestem związana z górami. W zależności od pory roku w weekend był rower, wędrówki, narty albo wspinanie. Jestem zafascynowana tym wspaniałym miejscem i uwielbiam uprawiać wszelkie aktywności sportowe. Za każdym razem na nowo się zachwycam i cieszę nowymi doznaniami. Zjeździłam też świat w poszukiwaniu przygód i wrażeń. Na co dzień jestem uczynna i lubię dzielić się swoją pasją. Z przyjemnością pomogę Ci wybrać produkty przydatne na wyprawie!

David

Z pochodzenia jestem Niemcem, ale od 7 lat mieszkam w regionie Annecy. Od dziecka kocham sport, więc nie mogłem nie skorzystać z przepięknych okoliczności przyrody w tej okolicy. Możecie mnie spotkać na szklaku w otaczających górach. Pasjonuje mnie trail, bieganie i rower. Doradzę Ci przy wyborze sprzętu i mogę udostępnić swoje ślady najlepszych tras!

Celia

Urodziłam się w Górnej Sabaudii i kocham ten region. Napędza mnie miłość do przyrody i pasja do sportów outdoorowych. Miałam szczęście dorastać w górach i jeździć na nartach (zjazdowych, trekkingowych, biegowych), wędrować, uprawiać biegi przełajowe, BMX i wspinaczkę. Mam na koncie zdobycie kilku szczytów i pokonanie trudnych szlaków ;). Lubię dzielić się swoją pasją i doradzać sprzęt odpowiedni do Twoich aktywności i potrzeb.